УВАГА!
Den zahystu 68 soc holiday

01 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Разом із першим днем літа у світі відзначають Міжнародний День захисту дітей.

В Україні свято започатковано у 1998 році, через 7 років після приєднання України до Конвенції ООН про права дитини.

Дитинство – найпрекрасніша мить життя, пора сподівань та здійснення бажань і мрій.

Судилківська сільська рада, її виконавчий комітет під керівництвом сільського голови Тетяни КОТИК, депутатський корпус сільської ради щиро вітають усіх діток Судилківської ТГ зі святом. Нехай завжди сяє на вустах щаслива дитяча посмішка, роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, усім приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, миру і міцного здоров’я.

За доброю традицією у День захисту дітей сільський голова Тетяна КОТИК разом з представниками апарату та служби у справах дітей сільської ради відвідали сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, вручили подаруночки для дітей.

Упродовж дня святкові заходи за участю дітей відбувалися в закладах освіти та культури громади, різні за формою проведення та цікаві, а саме: ігри, розваги, конкурси, квести, театралізовані дійства. Стимулом до участі дітвори в заходах стали подаруночки-призи, придбані за кошти місцевого бюджету.

День захисту дітей є особливим днем для дорослих, адже це світле свято – важливий привід нагадати для дорослих про серйозну відповідальність за дітей, про їх безпеку, про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думок і віросповідання, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці.

Немає більшого щастя у світі, аніж здоров’я і посмішка дитини, її радісні оченята, її успіхи та удачі на життєвих дорогах!

Зі святом!