Den yednannya

16 ЛЮТОГО УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави.

«З метою посилення  консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю оголосити 16 лютого 2020 року Днем єднання»,- ідеться у документі.

Відповідно до Указу Президента в цей день буде піднято Державний Прапор України в усіх населених пунктах країни, виконано о 10.00 Державний Гімн України, будуть проведені інші заходи, спрямовані на єднання і підтримку України.

Судилківська сільська рада 16 лютого 2022 року долучається до участі у  загальнодержавних заходах з нагоди Дня єднання. На території населених пунктів громади буде піднято Державний Прапор України, у виконанні працівників установ, організацій та закладів сільської ради звучатиме Державний Гімн України, у закладах культури та освіти відбудуться тематичні заходи.

Основний аксесуар Дня єднання – синьо-жовті стрічки.

«Покажемо всьому світу нашу єдність» (Президент України).

//