vah

СІМ’Ї ВПО ОТРИМАЛИ НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР

У межах проєкту “Згуртовані громади”, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад,
за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) сім’ї ВПО, які проживають на території Судилківської сільської ради, отримали насіння овочів до посівної 2024 року. Насіння доставлено у громаду Новою поштою.
Протягом 15-18 квітня працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради у співпраці зі старостами сіл передали насіння моркви, цибулі, томатів, рукули голандської та американської насіннєвих компаній для осіб – переселенців. Вирощений урожай родини зможуть використовувати виключно для своїх потреб.
Загалом в Україні в межах цієї ініціативи заплановано здійснити передачу насіння від різних насіннєвих компаній для майже 140 000 домогосподарств. Наразі для реалізації проєкту компанія BAYER в межах ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна) через Програму USAID АГРО вже передала насіння овочів для 100 000 домогосподарств в т.ч. і для 56 сімей ВПО Судилківської ТГ.
Довідка: Проєкт «Згуртовані громади», що виконує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), об’єднує громади України для забезпечення продовольчої безпеки та стійкості громад в умовах війни, забезпечуючи логістику товарів першої необхідності та інформаційно-консультаційну підтримку. У рамках проєкту доставлено понад 1500 тонн вантажів до деокупованих та прифронтових громад, а також для вимушених переселенців. Допомогу отримали понад 200 000 осіб з 572 територіальних громад. Донорами стали 80 громад та 20 організацій. У 2023 році більше 50 тисяч домогосподарств з 391 громади безкоштовно отримали насіння овочів, завдяки якому змогли виростити овочі та забезпечити ними свої родини. До цього
проєкту долучилися компанії Bayer, Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan, Syngenta, які надали безкоштовно насіння та ТОВ «Нова пошта» у співпраці з якою здійснювалась доставка насіння до територіальних громад.
 
 
 
 
//