УВАГА!
123

30 вересня – День усиновлення

В останній день вересня в Україні відзначається  День усиновлення.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Це свято доброти і милосердя, яке не випадково збігається з великим православним святом  Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Діти – це наша надія і наше майбутнє, наші мрії і сподівання. Щоб ця надія здійснилася, ми з вірою і любов’ю повинні пам’ятати, що ми відповідальні про долю кожної дитини,  про її майбутнє і про її сьогодення, особливо в цей нелегкий  час.

Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері осель назустріч діткам, які чекають розуміння і підтримки, ласки та любові, діткам, які чекають нашої допомоги.

На території Судилківської громади проживає 1 прийомна сім’я, в якій виховується 3 діток, 10 опікунських сімей, в яких виховується 14 дітей.

З нагоди Дня усиновлення, щиро вітаємо усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів зі святом!

Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали їй  найважливіше – можливість зростати в родині, відчувати батьківську турботу та підтримку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, нехай сімейне вогнище сяє іскорками радості та доброти. Рум’яних пирогів на столі, ніжних обіймів рідних, лагідних слів та гарних вчинків. Нехай любов і взаєморозуміння супроводжують Ваші родини  довгі роки, а життя наповнюється тільки щасливими миттєвостями.

З вірою в Бога, в світле майбутнє і  чисте мирне небо над головою.