321

30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК! ЩИРІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК!

Всеукраїнський день бібліотек – свято, що засвідчує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.  

На території Судилківської ТГ функціонує 13 сільських, 5 шкільних бібліотек та 1 медіатека.  Бібліотекарі – помічники та порадники, збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового, незвіданого, фантастичного, казкового. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків та бібліотечних послуг, споконвічної мудрості та знань, берегині книжкових храмів сприяють розвитку особистості, вихованню кращих якостей і патріотичної свідомості дітей, молоді та дорослих.

Шановні бібліотекарі Судилківської ТГ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! 

Щирі слова вітання і слова вдячності адресую ветеранам бібліотечної справи.  Вітаю читачів та відвідувачів наших бібліотек, адже всі, хто переступає поріг бібліотеки, є справжніми поціновувачами  книги та цікавої і потрібної інформації.

Зичу всім міцного здоров’я, творчої наснаги, радості, натхнення, щастя, добра,  успіхів та удачі у професійній діяльності,  сімейного затишку, благополуччя у родинах, гармонії у житті.

 

Зі святом!

З повагою,
сільський голова  Тетяна КОТИК

//