438128021 427144116702426 871885396362599695 n

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939-1945 років

Цьогоріч 08 травня Україна вперше відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років — як єдине державне свято. Натомість, радянська традиція святкувати 9 травня пішла в минуле, в Україні відтепер її скасовано.
У Судилківській ТГ вшанували пам’ять загиблих воїнів – визволителів, які віддали життя за нашу свободу. У пам’ятних заходах взяла участь сільський голова Тетяна КОТИК, разом з працівниками сільської ради, представниками депутатського корпусу поклали квіти до братської могили у с.Судилків, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів.
У Свято-Дмитрівській церкві с.Судилків відбулася поминальна панахида.
Цього ж дня для учасників бойових дій, які проживають у селах Судилків та Рудня – Новенька, від виконавчого комітету Судилківської сільської ради вручено подарунки. Подякували за хоробрість і відвагу, побажали здоров’я, миру, родинного тепла для сивочолих свідків та учасників тих далеких трагічних подій.
Покладання квітів до пам’ятників та могил полеглих у роки Другої світової війни визволителів відбулося у селах Городище, Пашуки, Поляна, Новичі, В.Медведівка, Вовківці, Серединці, Савичі, Хролин, Травлин, Білокриниччя, Лозичне, Красносілка.
Вшановуючи подвиг воїнів – визволителів, висловлюємо глибоку повагу і безмежну вдячність захисникам рідної землі усіх поколінь, які присвятили своє життя захисту і служінню рідній Україні, тим, хто сьогодні боронить рідну землю від російського агресора. Сьогодні кожен з нас знову чекає Перемогу, наближаючи її своїми конкретними діями і впевненими кроками та дякуємо нашим оборонцям за захист.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну в різні історичні епохи! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!
Спливають весни, рідіють ряди сивочолих свідків трагічних років Другої світової, та живе пам’ять у наших серцях, живе шана людська.
Живе тверда віра у нашу Перемогу та мир в Україні!
//