IMG e58cc395dea68c3956d64d765ce12afa V

Профілактичні рейди у Судилківській тг

У Судилківській громаді продовжуються профілактичні рейди «Діти вулиці», «Сім’я», «Підліток».

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, працівниками служби Судилківської сільської ради 03.09.2021 року, 06.09.2021 року та 08.09. 2021 року проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Сім’я», « Підліток» на території Судилківської громади, зокрема, у селах Рудня-Новенька, Климентовичі, Судилків, Траулин та Жолудки.

Під час заходу було обстежено 7 сімей, у яких виховується 20 дітей, які перебувають на обліку та контролі служби. Із батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, зокрема, недопущення пропусків дітей без поважних причин під час навчального процесу, дотримання правил під час карантину, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Вже неодноразово працівники сільської ради долучаються до благодійної акції «Готуємо дітей до школи», тому і до цього навчального року під час відвідувань сімей, 23 діткам, які перебувають у складних життєвих обставинах, було вручено канцелярське приладдя

//