75e74ca9c29eaf07fa2d95e7fdde44c8

Безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою для ветеранів та ветеранок

Департамент соціального захисту населення обласної державної  адміністрації повідомляє, що громадська організація «Школа врядування» та  Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують  ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою
«Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі –  Сертифікатна програма).
Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок   триватиме до 08 квітня включно.
Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджується в рамках проекту «Розширення   професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».
Проект втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів ІRЕХ, яку  реалізує ІRЕХ за підтримки Державного департаменту США.
Мета – сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації  ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням. Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.
Детальна інформація про Сертифіковану програму та умови відбору за посиланням: http://bit.ly/3uXJFoh.
З метою підвищення освітнього рівня та кваліфікації ветеранів, їх підготовки до здобуття нових знань і професій в рамках переходу від військової служби до цивільного життя, звертаємося з проханням в межах компетенції сприяти поширенню на власних офіційних інформаційних ресурсах, ветеранських осередках інформації про проведення набору ветеранів та ветеранок на Сертифікатну програму «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

//