УВАГА!
image001

«БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА – ЗАВЖДИ ПОРУЧ»

Відеоролики на правах соціальної реклами щодо можливостей отримання в Україні безоплатної правової допомоги для вразливих категорій громадян. Ролики підготовлені Координаційним центром з надання правової допомоги, який належить до сфери управління Міністерства юстиції, на основі реальних історій людей.

Героями сюжетів стали громадяни з різних куточків України, які отримали необхідну безоплатну правову допомогу в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (та надали відповідну письмову згоду щодо участі у зйомці таких відеороликів та їх подальшого поширення).

Сюжети відеороликів стосуються захисту прав учасників АТО та членів їхніх родин, відстоювання прав осіб з інвалідністю, захисту від насильства у родині, відстоювання права на справедливу пенсію, захисту від незаконного звільнення та від неправомірно нарахованих комунальних платежів, а також відстоювання права на комунальні послуги належної якості.

Історії, що знайшли відображення в сюжетах відеороликів, є типовими та поширеними; саме з такими проблемами люди часто звертаються до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги по всій Україні. Відеоролики на прикладі реальних людей показують, що наявні правові шляхи вирішення цих проблем, і кожна людина має можливість скористатися гарантованими державою інструментами правового захисту.