БІБЛІОТЕКАРІ ГРОМАДИ ЗІБРАЛИСЯ НА ПРОФЕСІЙНО – МЕТОДИЧНУ ЗУСТРІЧ

Напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек – сільські бібліотекарі Судилківської ТГ провели професійно-методичну зустріч та майстер-клас, а ще приймали вітання з нагоди свята. Саме завдячуючи нашим захисникам мали змогу зустрітися у такому складі у переддень професійного свята бібліотекарів.
Бібліотекарів привітала сільський голова Тетяна КОТИК, подякувала за сумлінну працю, за надання якісних бібліотечних послуг населенню громади, за популяризацію українського слова, української книги, за допомогу воїнам-захисникам, особам-переселенцям, за своєчасне інформування мешканців громади з різних важливих питань. До віншування бібліотекарів долучилися заступник сільського голови Валентина Мазур, начальник відділу освіти та культури Наталія КОСМИНА, спеціаліст з питань культури Валентина ГАЛІМСЬКА. До колег з вітальним словом звернулася завідуюча Центральної бібліотеки Судилківської сільської ради Віталіна ЗАХАРЧУК, під супроводом якої відбувався професійно-методичний захід.
Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – захисників, які загинули за незалежність та територіальну цілісність нашої країни.
У ході зустрічі бібліотекарі обмінювалися професійно-методичними доробками та провели майстер-клас з виготовлення янгола – охоронця для наших захисників.
Завершальний акорд зустрічі – підсумки заходу, підготовка плану-алгоритму для наступної методичної зустрічі.