УВАГА!
CHY VRAHOVUYETSYA DO SUKUPNOGO DOHODU

ЧИ ВРАХОВУЄТЬСЯ ДО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЇ ОДНОРАЗОВА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ОЗДОРОВЛЕННЯ?

Допомога, компенсація, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності і є одноразовою та отримана протягом одного календарного року, не враховується до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 632).