УВАГА!
zavantazhennya

До уваги громадян! Усе що потрібно знати про “Кібербезпеку фінансів”, органісатор Національний Банк України

Повномасштабна збройна агресія росії проти України триває не лише на полі бою, а й у кіберпросторі. Для підготовки кібератак хакери експлуатують довіру населення, використовуючи важливі теми, в тому числі тему фінансів. Тому під загрозою також опиняються споживачі фінансових послуг.
Метою проведення кампанії є поліпшення обізнаності громадян щодо платіжної безпеки та формування навичок із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.
Цільова аудиторія: все населення України, яке користується платіжними послугами.
Термін проведення кампанії: з 30 травня до 30 вересня 2024 року.
Посилання на сайт кампанії: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.
Під час кампанії планується проведення низки заходів та створення інформаційних продуктів, які поширюватимуться через власні та партнерські комунікаційні канали.
Ураховуючи важливість підвищення рівня знань населення з платіжної безпеки, звертаємося до Вас із пропозицією долучитися до проведення кампанії в очолюваному Вами регіоні, а саме:
1) посприяти розміщенню відеороликів на екранах, розташованих у приміщеннях Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП);
2) розглянути можливість розміщення соціальної реклами на білбордах та сітілайтах, розташованих у Хмельницькій області:
на 10 білбордах ‒ плакати розміром 3000х6000 мм;
на 10 сітілайтах ‒ плакати розміром 1200х1800 мм;
3) розмістити на офіційному сайті Хмельницької обласної військової адміністрації та на сторінках у соціальних мережах матеріали кампанії та посприяти їх розповсюдженню у місцевих ЗМІ. Матеріали (плакати та тексти до них) надаємо в додатках до листа та за посиланням (відео, плакати та тексти до них)

Корисні лінки:

https://cutt.ly/ceoQeRIU     https://cutt.ly/geoKStba    https://cutt.ly/Keob8koH

https://cutt.ly/Beob3QuB