Persha

Інтерактивний поєдинок між громадами

День 16 квітня 2018 року видався насиченим і цікавим. У рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації команда у складі восьми чоловік (працівники с/р, представники навчальних закладів громади, голова районної ПМПК) взяла участь у інтерактивній грі “Оптимізація шкільної мережі”. Даний проект реалізується у співпраці з МОН України.

У дружньому поєдинку з питань проведення оптимізації шкільної мережі зустрілися з командою Полонської ОТГ на базі Полонської зош № 2.

До учасників гри звернувся Фасоля О.І., директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, та експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов та Войцех Мархлєвскі. Виступаючі зазначили важливість серйозної модернізації шкіл у створених ОТГ, важливість ефективно та професійно розв’язувати організаційні, управлінські, методичні та інші завдання з метою надання якісних освітніх послуг мешканцям громади.

У ході гри учасники навчалися вирішувати важливі питання проведення оптимізації шкільної мережі, аналізували, відстежували важливі моменти, шукали ефективні шляхи розв’язання проблемних завдань.

Завершення зустрічі  – обговорення подій дня у колі друзів: рекомендації, поради.

На згадку про зустріч учасники гри отримали подарунок – посібник з ефективного управління освітою в об’єднаних територіальних громадах «Нова школа у нових громадах», автори Сеїтосманов А., Фасоля О., Мархлєвскі В.

//