IMG 1f3ae6aee091f50a614b8ef15245b5d7 V

Керівництво сільської ради здійснило виїзний прийом громадян у с.Поляна

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів кожного села громади є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом сільської ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів об’єднаної громади, вирішення проблемних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню.

Так, 25 січня, сільським головою Тетяною Котик та першим заступником сільського голови Віталієм Бузилем був здійснений виїзний прийом у с.Поляна у приміщенні сільського клубу. На прийомі громадян була присутня в.о.старости сіл Жолудки, Новичі, Поляна, Мальованка Людмила Охрімець.

В ході спілкування до керівництва сільської ради звернулося п’ятнадцять мешканців села з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села. У 2017 році сільською радою частково були проведені роботи по освітленню вулиць села, на зустрічі мешканцями було порушено питання про завершення освітлення вулиць. Батьками дітей, які навчаються в Полянській зош, було піднято питання довезення дітей до Травлинської зош шкільними автобусами. Мешканцями села також порушувалися питання щодо оформлення доручень та заповітів, а також з приводу правового оформлення земельних відносин тощо.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці. Більшість питань, які порушувались на ньому, вирішувались безпосередньо на місці, а решту – взяті під особистий контроль керівництва сільської ради.

//