УВАГА!
Uvagauvaga 2

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО – ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ СУДИЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Станом на 07 квітня 2021 року у Судилківській ТГ на COVID – 19 хворіють 118 осіб (лікуються амбулаторно – 98 осіб, стаціонарно – 17 осіб), контактних осіб – 115.

Серед здобувачів освіти на ГРВІ хворіють 22 учні, серед вихованців здо – 34 дит.; на коронавірусну інфекцію –  3 працівники.

УВАГА! З 07.04. до 18.04.2021 року  на території Судилківської сільської ради  заборонено:

  • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2) Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, КРІМ:

–  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

  • торговельної діяльності із здійснення адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень за попереднім записом.
  • Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також заходів з оцінювання якості освіти.
  • Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелі крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
  • Відвідування здобувачами освіти (учнями 1-11 класів) закладів освіти на території сільської ради, з продовженням навчання з 07.04 до 18.04.2021 року у дистанційному форматі, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
  • Приймання відвідувачів у Судилківському ІРЦ з продовженням занять з 07.04. до 18.04.2021 року у дистанційному форматі.
  • Діяльність храмів і церков на території Судилківської сільської ради, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв.м. споруди чи приміщення; проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.
  • Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

 З 07.04. 2021 року до 18.04.2021 року:

–  призупинено навчальний процес у Городищенському закладі дошкільної освіти «Сонечко» у зв’язку із захворюванням відвідувачів закладу дошкільної освіти на коронавірусну інфекцію. Інші 8 закладів дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря від 22.09.2020 року № 55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);

 – призупинено роботу гуртків спортивно – туристичного спрямування Хмельницьким ОЦТКУМ у Городищенській зош I-III ступенів;

–  організовано дистанційну роботу працівників закладів клубного типу, сільських бібліотек;

– організовано підвезення медичних працівників до місць роботи у Шепетівську БЛ та Вузлову БЛ ст. Шепетівка.

 

Закликаємо всіх мешканців громади дотримуватися карантинних вимог!

Здоров’я всім міцного!!!