УВАГА!
Uvagauvaga 2

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО – ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ СУДИЛКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Станом на 02 березня 2021 року у Судилківській ТГ зафіксовано 6 випадків захворювання на COVID-19 (троє осіб лікуються амбулаторно, троє – стаціонарно). На самоізоляції перебувають 37 осіб.

Рішенням місцевої комісії з ТЕБ і НС від 23.02.2021 року протокол № 5 призупинено з 24.02.2021 р по 09.03.2021р навчальний процес у Судилківському закладі дошкільної освіти «Колосок», переведено на дистанційне навчання учнів Судилківської філії Судилківського ліцею у зв’язку із захворюванням на COVID-19 одного з працівників дошкільного закладу (32 працівники цих закладів перебувають на самоізоляції).

Відділом освіти та культури сільської ради щоденно проводиться моніторинг відвідування учнями та дошкільниками навчальних закладів. Станом на 02 березня у закладах освіти на ГРВІ хворіють 108 учнів (10% від загальної кількості учнів) та 1 педагог; 2 учні з числа тих, хто перебуває на самоізоляції. 

Закликаємо всіх мешканців громади дотримуватися карантинних вимог, соціальної дистанції, носити захисні маски, уникати місць масового скупчення людей і просто берегти себе і ближніх, берегти медичних працівників, бо вони вже працюють у режимі екстреної готовності і в АЗПСМ, і лікарнях м.Шепетівки.

Будьмо здорові!!!