Konkurs dyrektora

Конкурс на посаду директора ззсо

22 серпня 2018 року відбувся конкурс на посаду директора Травлинської зош I-III ступенів. 
Оголошення про проведення конкурсу оприлюднено за два місяці до його проведення на веб-сайті сільської ради. Для участі у конкурсі до 27 липня 2018 року подано документи одним претендентом – Дячук Г.М. Упродовж 5-ти днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія перевірила подані конкурсантом документи на відповідність установленим законодавством вимогам. На веб-сайті сільської ради оприлюднено відповідну інформацію про кандидатуру Дячук Г.М., яку допущено до участі у конкурсі.
Згідно регламенту роботи конкурсної комісії конкурсант взяла участь у таких випробуваннях :
– перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (40 хв);
– перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (40 хв);
– презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо презентації (20 хв).
Конкурсна комісія визнала конкурс таким, що відбувся. Переможцем конкурсу на посаду директора Травлинської зош I-III ступенів визнано Дячук Г.М. Протягом трьох робочих днів засновником буде укладено трудовий договір з переможцем конкурсу.

//