8 1

МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У кожного своя доля. Молодий юнак – надія своєї матері. Він міг би одружитися, збудувати хату, народити дітей і до старості прожити у своєму селі, доглядаючи свою матір. Але в нього інша доля, його доля – Майдан. Його доля – Україна.
У кожного своя доля. У кожного свій хрест. Чоловік мав стати батьком. Він міг би тішитися своїм сином, ростити його, виховувати , дочекатися внуків. Але він обрав собі інший шлях – шлях борця за волю України. І на цьому шляху його доля – нести важкий хрест. Б ойого хрест – любити Україну.
У кожного свій шлях. Хлопчина сирота. Він не пам’ятає ні батька, н іматері. Єдина людина, яка йому найдорожча – його молодша сестра. Він ще не бачив життя, ще не відчув першого кохання і не вирішив, ким хоче стати, але він твердо вирішив: Україна – понад усе! Такий його шлях. Важкий і тернистий. Шлях великого страждання і нерівної боротьби за волю, за свободу, за Україну…
Такий початок мітингу – реквієму, який відбувся сьогодні в с.Судилків, адміністративному центрі громади. Мітинг приурочений до Дня пам’ті Героїв Небесної Сотні.
У зібранні взяли участь сільський голова Тетяна КОТИК, працівники сільської ради, представники депутатського корпусу сільської ради, керівники закладів освіти.
Працівники культури громади підготували тематичну літературно-музичну композицію.
Ми не маємо права забути події зими 2013/2014 рр, це була зима, яка нас змінила. Від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.
Тисячі поранених і більше 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури.
Ангелами злетіли до небес…
На превеликий жаль поклали життя у війні з російським агресором наші земляки:
Юрій Лабунець c. Судилків, Руслан Скотенюк с. Вовківці, Андрій Молодика с. В. Медведівка, Леонід Крепець с. Білокриниччя, Віктор Блиставець с. Березне, Кузьмін Віктор с. Судилків, Комащенко Вадим с. Серединц, Кукуєв Юрій с. Судилків, Печонка Микола с. Судилків, Конюк Микола с. Траулин, Лакей Володимир с. Судилків, Заремба Сергій с. Городище, Сидоренко Володимир с. Судилків, Кожан Артем с. Білокриниччя, Кузьомко Леонід с. В. Медведівка, Конончук Сергій с. Судилків, Філінський Сергій с. Купине.
Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять Героїв Майдану та Героїв російсько-української війни.
Простіть, герої, і спочиньте з миром,
Простіть, і не тримайте, просим, зла…
Ви показали – Україна має силу,
А сила не помре, вона завжди жива!
1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 1
//