MY Z CHOLOVIKOM ROZLUCHYLYSYA

МИ З ЧОЛОВІКОМ РОЗЛУЧИЛИСЯ. ЧОЛОВІК НАРАЗІ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ І ПРОЖИВАЄ В ІНШОМУ, НІЖ МИ З ДИТИНОЮ, МІСТІ. ЧИ МАЄ ВРАХОВУВАТИСЯ ЙОГО МАЙНОВИЙ СТАН ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ МЕНІ СУБСИДІЇ?

Якщо подружжя розлучилося, при призначенні житлової субсидії одному з батьків, котрий проживає з дитиною, доходи іншого з батьків дитини не враховуються (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).

 

//