23.01.2018

На колегії Хмельницької ОДА

23 січня сільський  голова Тетяна Котик взяла участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів очільник Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук.

З інформацією про стан проходження опалювального сезону 2017/2018 року виступив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Дашковський, який  зазначив що  опалювальний сезон в області проходить стабільно.

З другого питання порядку денного – про результати моніторингу якості освіти в навчальних закладах Хмельницької області присутніх поінформував  директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Володимир Паламарчук доповів про виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в області.

Про стан освоєння у 2017 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів поінформував начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Олексій Дьома.

За результатами засідання колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

//