IMG 20181026 144845

На пленарному засіданні позачергової сесії сільської ради

26 жовтня   відбулось пленарне засідання 32-ї позачергової сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик. У засіданні взяли участь заступники сільського голови та головний бухгалтер сільської ради.

Першим розглядалось питання щодо прийняття у комунальну власність Судилківської сільської ради  (об’єднаної територіальної громади)  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2769,1650га, які розташовані (за межами населених пунктів) на території сільської ради .

Депутати затвердили висновок про вартість нерухомого майна – кабінету у приміщенні будинку культури у с.Судилків та передали вищезазначене  приміщення  для гр.Степанюка В.С. в оренду для надання стоматологічних послуг. Також затвердили технічну документацію на земельну ділянку , площею 2,7147 га, на якій розташована Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

На пленарному засіданні було розглянуто чотири бюджетних питання. Зокрема три з них  стосувались виділення коштів з сільського бюджету на умовах співфінасування  для будівництва футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Шкільній, 1а в с.Судилків, для придбання службового автомобіля для амбулаторії, який відповідає критеріям, визначеним МОЗ, та реєстрації цього автотранспорту. Депутати  погодили внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

Вцілому на позачерговій сесії було розглянуто вісім питань та прийнято по ним відповідні рішення.

 

 

29.10.2018 року

//