26.12.2017

На засіданні колегії Хмельницької ОДА

26 грудня сільський голова Тетяна Котик взяла участь у засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів очільник ОДА Олександр Корнійчук.

Члени колегії розглянули три питання порядку денного.

У роботі колегії взяли участь заступники голови адміністрації, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, міські (міст обласного значення) голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій.

З інформацією про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в області виступив заступник директора Департаменту – начальник управління праці та зайнятості населення Володимир Паламарчук.

З другого питання про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Хмельницької області виступила начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації Ірина Дунаєвська.

Окремо присутні заслухали інформацію про стан проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей у Хмельницькій області.

Так, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. «Деякі питання державного нагляду контролю у сфері техногенної та пожежної безпеки» та розпорядження голови облдержадміністрації  від 27 вересня 2017 року «Про заходи щодо попередження пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей», протягом жовтня-грудня 2017 року здійснено перевірки 1451 об’єкту.

Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДСНС у Хмельницькій області Дмитро Бондар, передумовою проведення даних перевірок стала пожежа 15 вересня 2017 року в м. Одеса у дитячому оздоровчому комплексі «Вікторія», де під час проведення пошукових робіт та розбирання конструкцій були виявлені тіла трьох загиблих дітей.

Окрім іншого, члени колегії затвердили план роботи облдержадміністрації на 2018 рік та на перший квартал наступного року.

За матеріалами  Хмельницької  ОДА.

//