IMG 20170728 140646

На засіданні виконавчого комітету

28 липня відбулося засідання виконавчого комітету Судилківської сільської ради, на якому було розглянуто двадцять чотири питання.

Члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету сільської ради від 07.07.2017 року № 123 та уточнили назви вулиць у проектах будівництва електричних мереж вуличного освітлення. Також розглянули і затвердили заходи щодо відзначення на території сільської ради Дня Державного Прапора України та 26 – ї річниці незалежності України.

Присутні заслухали звіти в.о.старост про проведену роботу за І півріччя 2017 року, звіт за ІІ квартал 2017 року по розгляду заяв, скарг та усних звернень громадян до виконавчого комітету.  

Членами  виконкому прийняті рішення про проведення призовів громадян та про попередження та профілактику захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД  на  території сільської ради.

Понад сімнадцять рішень стосувались розгляду справ про адміністративні правопорушення, вчинені громадянами України, що зареєстровані на території населених пунктів Судилківської сільської ради.

//