f8ae1a6eb697884eabc00faa93f4dcd6

Навчайся зі службою зайнятості!

 Професійне навчання та надання ваучерів
Якщо роботи за вашим фахом не знайшлося, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання за професіями, які затребувані на ринку праці, з подальшим працевлаштуванням.
Орієнтовний Графік комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах на липень 2023 року.
Громадяни, які мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати від служби зайнятості ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень.
 Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької ОСЗ.
Бажаєте дізнатися детальніше про фінансову підтримку по програмі «єРобота»: «Грант на власну справу», «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»; про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії; оволодіти навичками підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації?
Станьте учасником вебінарів!
Графік проведення заходів у Відкритій школі онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості на липень 2023 року.
 Запрошуємо на семінари, тренінги та групові консультації організовані службою зайнятості з 03 по 07 липня 2023 року!
На заходах ви ознайомитесь з послугами, які надає служба зайнятості, локальним ринком праці та актуальними професіями; отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи та консультування щодо працевлаштування.
Фахівці нададуть поради як скласти резюме, ознайомлять з етапами і прийомами самопрезентації, шляхами проходження співбесіди у роботодавця та іншу корисну інформацію, яка допоможе якнайшвидше повернутися до трудової діяльності.

Графік запланованих заходів у центрах зайнятості та філіях Хмельницького ОЦЗ з 03 по 07 липня 2023 року.

Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.
Консультації: (096)045-60-10, (093)027-05-11. Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький»

//