Do uvagy gromadyan.ed

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні мешканці сіл Судилків, Велика Медведівка, Серединці, Городище!
05 червня 2026 року проводитиметься промивання та дезінфекція свердловини та трубопроводу централізованого водопостачання.
Не рекомендуємо вживати воду в період з 05 червня 2026 року по 06 червня 2026 року включно.
Дякуємо за розуміння.

З повагою КП “Добробут”