Bez nazvanyya 1

ОГОЛОШЕННЯ

Хмельницька обласна рада в електронній торговій системі України проводить продаж на аукціонах таких об’єктів малої приватизації:

  1. Будівля, будинок-інтернат, площею 235,7 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: артезіанська свердловина, погріб, вбиральня.

Об’єкт розташований у Шепетівському районі (с. Вовківці, вул. Гвардійська, буд. 1А) та обліковується на балансі Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Стартова ціна об’єкта – 308441,00 грн.

Дата проведення першого аукціону:  23 березня 2023 року

  1. Комплекс, загальна площа 1391,4 кв.м, комплекс, Хмельницька обласна психіатрична лікарня, загальна площа 418,2 кв.м та майно невід’ємне від об’єкта: комплект пожежної сигналізації «ТІРАС–4П», трансформаторна підстанція.

Об’єкт розташований у Шепетівському районі (с. Городище, вул. Шкільна, 24 та вул. Шкільна, 10 А) та обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний заклад               з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради.        

Стартова ціна об’єкта – 3783640,00 грн.

Дата проведення першого аукціону:  24 березня 2023 року

 Характеристика об’єктів приватизації та умови аукціону зазначені в інформаційних повідомленнях, що розміщенні на веб-сайті обласної ради в розділі «Приватизація» за посиланням:  

  https://km-oblrada.gov.ua/povidomlennya-pro-prodazh-na-aukcioni/ та в електронній торговій системі України.

//