УВАГА!

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора закладу загальної середньої освіти комунальної власності Судилківської територіальної громади

Відповідно до розпорядження сільського голови від 26.06.2018 року № 110-р «Про оголошення конкурсу на посаду директора Травлинської зош І-ІІІ ступенів» Судилківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Травлинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району  Хмельницької області у зв’язку із закінченням контракту.

 Місце  знаходження закладу освіти: 

– вул. Центральна. 16, с.Траулин Шепетівського району Хмельницької області (Травлинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району  Хмельницької області).

Умови оплати праці згідно штатного розпису закладу (деталі за телефоном 3-11-45).

 Кваліфікаційні вимоги: 

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. 

 Для участі у конкурсі подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з дня  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.( з 27.06.2018 року по  26.07.2018 року включно, з 8.00 до 17.15, обідня перерва з 12.00 до 13.00, з понеділка по п’ятницю). 

Документи подавати за адресою:

с.Судилків

вул.Героїв Майдану,54

Судилківська сільська рада

Спеціаліст з кадрових питань ІІ категорії.

Конкурс буде проводитись 22.08.2018 року о 10.00 за адресою: с.Судилків, вул Шкільна,1а, Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурс складається :

  1. Відповіді на запитання по білетах (10 білетів по 4 питання, 30 хвилин, письмово) додаються Додаток 1.

2.Розв’язання ситуаційного завдання ( 15 хвилин, письмово) додаються Додаток 2.

  1. Презентація перспективного плану розвитку закладу освіти ( до 7 хвилин).
  2. Відповіді на запитання членів конкурсної комісії (до7 хвилин).

Детальну інформацію про конкурс можна отримати у спеціаліста з кадрових питань ІІ категорії Кондрацької Олени Вікторівни, тел. 3-11-84.