Home / Судилківська сільська рада / Актуально / Оголошення про конкурс на заміщення посади директора закладу загальної середньої освіти комунальної власності Судилківської територіальної громади

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора закладу загальної середньої освіти комунальної власності Судилківської територіальної громади

Відповідно до розпорядження сільського голови від 26.06.2018 року № 110-р «Про оголошення конкурсу на посаду директора Травлинської зош І-ІІІ ступенів» Судилківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Травлинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району  Хмельницької області у зв’язку із закінченням контракту.

 Місце  знаходження закладу освіти: 

– вул. Центральна. 16, с.Траулин Шепетівського району Хмельницької області (Травлинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району  Хмельницької області).

Умови оплати праці згідно штатного розпису закладу (деталі за телефоном 3-11-45).

 Кваліфікаційні вимоги: 

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. 

 Для участі у конкурсі подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи від претендентів приймаються протягом 30 календарних днів з дня  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.( з 27.06.2018 року по  26.07.2018 року включно, з 8.00 до 17.15, обідня перерва з 12.00 до 13.00, з понеділка по п’ятницю). 

Документи подавати за адресою:

с.Судилків

вул.Героїв Майдану,54

Судилківська сільська рада

Спеціаліст з кадрових питань ІІ категорії.

Конкурс буде проводитись 22.08.2018 року о 10.00 за адресою: с.Судилків, вул Шкільна,1а, Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Конкурс складається :

  1. Відповіді на запитання по білетах (10 білетів по 4 питання, 30 хвилин, письмово) додаються Додаток 1.

2.Розв’язання ситуаційного завдання ( 15 хвилин, письмово) додаються Додаток 2.

  1. Презентація перспективного плану розвитку закладу освіти ( до 7 хвилин).
  2. Відповіді на запитання членів конкурсної комісії (до7 хвилин).

Детальну інформацію про конкурс можна отримати у спеціаліста з кадрових питань ІІ категорії Кондрацької Олени Вікторівни, тел. 3-11-84.

Яндекс.Метрика