CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 16 по 22 січня

На Шепетівщині протягом  тижня  виявлено 18 випадків захворювання  на COVID-19 (на 6 випадків більше, ніж попереднього тижня), в тому числі одна дитина. Госпіталізовано 5 осіб. На щастя, летальні випадки не фіксувалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 5 осіб (всі жителі міста Шепетівка), одна людина потребувала госпіталізації,  а одужали протягом тижня  — 11 осіб.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 9 випадків COVID-19 –  по 2 жителі сс. Лозичне та Судилків, по 1 жителю сіл Городище, Поляна, Новичі, Серединці та В. Медведівка. Серед захворівших 1 дитина. Госпіталізації потребували 4 особи.

У Михайлюцькій  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 –  жителі сіл Корчик та Городнявка. Лікуються амбулаторно.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано 1 випадок COVID-19 –  житель смт. Гриців.

У Ленковецькій  громаді протягом  тижня виявлено 1 випадок COVID-19 –  житель села Сошки.

       Географія виявлення нових випадків у розрізі населених пунктів свідчить про поширення захворюваності на COVID-19 на теренах Шепетівського району. Якщо раніше більшість випадків реєструвалася в місті, то тепер переважна більшість хворих із сільської місцевості.  У період температурних гойдалок та підвищеної вологості повітря зростає ризик поширення інфекційних хвороб, в тому числі і COVID-19. Тому рекомендуємо дотримуватися соціальної дистанції та носити маски у громадських місцях й транспорті, регулярно мити та дезінфікувати руки. Якщо ж відчуваєте симптоми нездужання – у жодному разі не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії. Пам`ятайте: вакцинація = захист!

В.о.завідувача                                                        Іван МАТВІЙЧУК

 

//