CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 20 по 26 лютого

На Шепетівщині протягом  тижня  виявлено 29 випадків захворювання  на COVID-19, з них дві дитини. З загальної кількості захворівших   3 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  22 особи. Летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 23 особи (21 житель міста Шепетівка та 2 мешканці Плесни). 2 пацієнти госпіталізовані.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 3 випадки COVID-19 –    по 1 жителю сіл Хролин, Городище та Поляна, в тому числі одна дитина,  лікуються амбулаторно.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано  1 випадок COVID-19 –   жителька смт Гриців (дитина).

У Ленковецькій  громаді  за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 –    по 1 жителю сіл Чотирбоки та Мокіївці. Лікуються амбулаторно.

У Михайлюцькій громаді за минулий тиждень  випадки COVID-19 не реєструвалися.

Наголошуємо, що задля уникнення поширення сезонних інфекцій не варто нехтувати протиепідемічними заходами: одягайте маски у громадському транспорті та місцях масового перебування людей, дотримуйтеся соціальної дистанції, регулярно мийте й обробляйте руки. За жодних обставин не займайтеся самолікуванням, а одразу звертайтеся за консультацією до лікаря! Бережіть себе та будьте здорові!

В.о.завідувача                                                        Іван МАТВІЙЧУК

//