CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 27 лютого по 5 березня – ріст захворюваності продовжується

На Шепетівщині протягом тижня виявлено 38 випадків захворювання на COVID-19, з них одна дитина. З загальної кількості захворівших 9 потребували госпіталізації. Одужали протягом тижня 27 осіб. Летальні випадки не реєструвалися.
Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 31 особа (24 жителі міста Шепетівка та 7 мешканців Плесни), в тому числі 1 дитина. 7 пацієнти госпіталізовані.
У Судилківський громаді за минулий тиждень виявлено 5 випадки COVID-19 – 3 жителі села Хролин, по одному Вовківці та Судилків, госпіталізована одна особа.
У Михайлюцькій громаді протягом минулого тижня зареєстровано 2 випадки COVID-19 – жителі сіл Михайлючка та Бронники, один з них госпіталізований.
У Грицівській та Ленковецькій громадах за минулий тиждень випадки COVID-19 не реєструвалися.
Наголошуємо, що задля уникнення поширення сезонних інфекцій не варто нехтувати протиепідемічними заходами: одягайте маски у громадському транспорті та місцях масового перебування людей, дотримуйтеся соціальної дистанції, регулярно мийте й обробляйте руки. За жодних обставин не займайтеся  самолікуванням, а одразу звертайтеся за консультацією до лікаря! Бережіть себе та будьте здорові!
В.о. завідувача Іван МАТВІЙЧУК

//