CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 6 по 12 лютого

На Шепетівщині протягом  тижня  виявлено 19 випадків захворювання  на COVID-19, в тому числі дві  дитини. Госпіталізовано 5 осіб.  Летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 15 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі дві дитини. 4 пацієнти потребували госпіталізації,  а одужали протягом тижня  — 13 осіб.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 1 випадок COVID-19 –    житель села Климентовичі.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано також 1 випадок COVID-19 –  жителька смт Гриців.

У Михайлюцькій громаді протягом  тижня виявлено 2 випадки COVID-19 –  мешканці сіл Бронники та Михайлючка.  Потребувала госпіталізації 1 особа.

У Ленковецькій громаді за минулий тиждень  випадки COVID-19 не реєструвалися.

         Нагадуємо про важливість профілактики поширення інфекційних хвороб та дотриманні протиепідемічних заходів. Не забувайте одягати маски у місцях масового скупчення людей та громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте й обробляйте руки. Якщо виникли симптоми хвороби – невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії. А щоб уникнути ускладнень – робіть щеплення чи ревакцинацію проти COVID-19. Вакцинація = захист!

                                                                                                                                          В.о.завідувача                                                        Іван МАТВІЙЧУК

//