Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 за період з 10 по 16 жовтня

Згідно повідомлення Державної установи “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”, за тиждень з 10 до 16 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1148 осіб (на 842 випадки менше, ніж попереднього тижня). До закладів охорони здоров`я краю із COVID-19 госпіталізували 213 осіб (на 14 менше, ніж попереднього тижня). Одужали 1875 громадян. Однак летальність за тиждень зросла практично удвічі — з 8 до 14 випадків.
На Шепетівщині протягом тижня виявлено 62 випадки захворювання, в тому числі 3 дітей. Госпіталізовано 11 осіб. На щастя, летальних випадків протягом тижня не реєструвалося
Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 45 осіб (усі жителі міста), з них 3 дітей. Госпіталізації потребували 8 громадян, а одужали — 63 особи.
У Ленковецькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2 особи (2 жителі с. Чотирбоки). , Одужали — 9 громадян.
У Судилківській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 8 осіб (6 жителів с. Судилків, та по одному випадку в с. Городище, с. В. Медведівка).Госпіталізації потребули 3 громадян, а одужали по громаді за тиждень 11 осіб.
У Грицівській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 3 осіб (2 жителі Грицева та один з Крачанівки). Госпіталізавана 1 особа, одужали по громаді за тиждень 5 людей.
По Михайлюцькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 4 особи (по одному в Михайлючці та Майдан-Лабуні, 2 жителі Городнявки). Одужало протягом тижня 3 особи.
Зменшення кількості нових випадків коронавірусної хвороби не знімає відповідальності з кожного з нас. Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич нагадує: щоб уникнути важкого перебігу захворювання та госпіталізації необхідно робити щеплення проти COVID-19.
Завідувач Володимир МАЗАЄВ

//