CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 за період з 17 по 23 жовтня

За тиждень з 17 до 23 жовтня на Хмельниччині COVID-19 підтвердили у 830 осіб (на 318 випадків менше, ніж попереднього тижня). Незважаючи на зменшення кількості нових хворих, число госпіталізованих залишилося практично на рівні минулого тижня — 206 проти 213. За тиждень через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, померли 11 осіб, що на 3 менше, ніж тижнем раніше. Одужали 1666 громадян. На Шепетівщині протягом тижня виявлено 63 випадки захворювання, в тому числі 9 дітей. Госпіталізовано 12 осіб. Також протягом тижня дві особи померло внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19.
Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 44 осіб (41 житель міста Шепетівка, 2 особи з Плесни та 1 житель Пліщина), з них 4 дітей. Госпіталізації потребували 12 громадян, а одужали — 68 осіб. Двоє осіб померли протягом тижня.
У Ленковецькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2 особи (по одному жителю с. Чотирбоки та Білополя), з них одна дитина Одужали — 6 громадян.
У Судилківській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 7 осіб (по 1 жителю с. Судилків та Климентовичі, 3 жителі с. Городище, 2 мешканці Лозичного), з них одна дитина. Одужали по громаді за тиждень 6 осіб.
У Грицівській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2 особи (2 жителі Грицева), одужали по громаді за тиждень 7 людей.
По Михайлюцькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 8 чоловік (4 жителі Михайлючки, 3 жителі Городнявки та 1 мешканець МайданЛабуні), з них три дитини. Одужало протягом тижня 6 осіб.
Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич нагадує про необхідність дотримання протиепідемічних заходів та рекомендує вакцинуватись проти COVID-19. Це допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.
Завідувач Володимир МАЗАЄВ

//