CVOID Cover

Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 за період з 24 по 30 жовтня

На Шепетівщині протягом тижня виявлено 45 випадків захворювання, в тому числі 5 дітей. Госпіталізовано 15 осіб. Також протягом тижня одна особа померла внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19.
Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 29 осіб (усі жителі міста Шепетівка), з них 4 дітей. Госпіталізації потребували 8 громадян, а одужали — 57 осіб.
У Ленковецькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 3 особи (усі жителі Білополя), з них одна дитина. Госпіталізації потребувала 1 особа .Одужали — 7 громадян.
У Судилківській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 7 осіб (по 1 жителю сс. Судилків, Городище, Лозичного, Хролина, Травлина, Пашук та Серединців), госпіталізовані 3 пацієнти. Одужали по громаді за тиждень 7 осіб. Одна мешканка громади померла протягом тижня.
У Грицівській громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 4 особи (3 жителі Грицева та один з В.Шкарівки), госпіталізовано 2 людей, одужали по громаді за тиждень 6 чоловік.
По Михайлюцькій громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2 чоловік (по 1 мешканцю Михайлючки та Городнявки). Одна особа потребувала госпіталізації. Одужало протягом тижня 6 осіб.
Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич нагадує про необхідність дотримання протиепідемічних заходів та рекомендує
вакцинуватись проти COVID-19. Це допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.
Завідувач Володимир МАЗАЄВ

//