95830087 1308980799291637 8310076266749362176 n

Пам’ятаємо! Не забудемо!

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – величні Дні весни, її травневої пори. Сьогодні, 08 травня, у Судилківській ОТГ вшанували пам’ять загиблих воїнів – визволителів, які віддали життя за нашу свободу. 

Сільський голова Котик Т.М. з працівниками сільської ради поклали квіти до братської могили у с.Судилків, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів.

Покладання квітів до пам’ятників та могил полеглих у роки війни визволителів відбулося у селах Городище, Поляна, Новичі, В.Медведівка, Вовківці, Серединці, Савичі, Купине, Хролин, Травлин, Білокриниччя, Лозичне. Красносілка.

Цього ж дня сільський голова Котик Т.М. відвідала учасників бойових дій, привітала їх, сивочолих , із 75-ою річницею Великої Перемоги, подякувала за хоробрість і відвагу, побажала здоров’я, миру, родинного тепла, вручила продуктові набори.

Зважаючи на складну епідситуацію, щоб не порушувати карантину, чимало заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у громаді відбулося дистанційно. Ініціатори заходів – працівники закладів культури та освіти. Підготовлено тематичні відеоролики, виставки, вітальні відеолистівки.

…Спливають весни, рідіють ряди ветеранів, та живе пам’ять, живе шана… Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

 

//