447292003 444507398299431 7132302646400107147 n 1

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки, настала пора літніх канікул. Нагадуємо , що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул.
Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля дитини за межами дому у вечірній час.
Варто пам’ятати, що, перебуваючи на літніх канікулах, Ваші діти повинні дотримуватись правил особистої безпеки і не забувати: про правила дорожнього руху; про правила пожежної безпеки; про безпечне поводження з петардами; про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами; про безпечне поводження біля відкритих водойм і на воді (на превеликий жаль, хоча літні канікули тільки розпочались, а на Хмельниччині вже є факти загибелі підлітків на водоймі); про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин; про шкідливість тривалого перебування на сонці; про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри, глинища); про небезпеку укусів диких та свійських тварин; про правила поведінки в громадських місцях; про обережність на залізниці; про дотримування правил безпечної поведінки під час грози; про необхідність дотримуватися техніки безпеки під час проведення екскурсій, походів, культпоходів.
Забороняється: розпалювати вогнища біля будівель в населених пунктах, у лісах і лісосмугах (особливо хвойних), поблизу полів хлібних злаків; вживати в їжу гриби і невідомі ягоди; брати в руки отрутохімікати;гратися гострими і небезпечними предметами; проводити дитячі ігри і розваги поблизу повітряних ліній електропередач; користуватися вогнепальною зброєю (самопалами); знаходитись біля водойм і на воді без нагляду дорослих; забороняється їздити на велосипедах дітям віком до 14 років там, де їздять автомобілі; перебування дітей в нічний час на вулиці та під час дії комендантської години.
У разі невиконання законів України по утриманню, вихованню та навчанню неповнолітніх дітей батьки та особи, які їх замінюють, можуть бути притягнутими до кримінальної, адміністративної чи цивільно-правової відповідальності згідно з чинним законодавством.
Лілія КІПРАН, провідний фахівець із соціальної роботи
КУ «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради
//