Home / Судилківська сільська рада / Новини / Перед пленарним засіданням сесії відбулися засідання постійних комісій сільської ради

Перед пленарним засіданням сесії відбулися засідання постійних комісій сільської ради

29 серпня 2017 року, перед пленарним засіданням сесії сільської ради,    відбулися засідання постійних  комісій сільської ради   з питань  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук) та з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко). 

У роботі постійної комісії з питань  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку взяла  участь сільський голова Тетяна Котик. На розгляд членів комісії Валентина Мазур, заступник сільського голови, представила Програму підвищення енергоефективності Судилківської сільської ради  на 2017-2021 роки.  Депутати погодили проект, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в Судилківській об’єднаній територіальній громаді, внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, а також  розглянули заяви громадян щодо надання допомоги.

На засіданні  постійної комісії з питань  житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи розглянули ряд земельних питань.  Депутати погодили проект рішення щодо придбання у комунальну власність Судилківської сільської ради нежитлового приміщення, для проведення культурно-масових заходів у с.Велика Медведівка. Члени комісії також розглянули звернення жителів села Лозичне щодо скасування рішення сільської ради від 30.06.2017 року №18 «Про затвердження Положення про Лозичанську філію  Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

 

Яндекс.Метрика