29.08.17 1

Перед пленарним засіданням сесії відбулися засідання постійних комісій сільської ради

29 серпня 2017 року, перед пленарним засіданням сесії сільської ради,    відбулися засідання постійних  комісій сільської ради   з питань  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук) та з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко). 

У роботі постійної комісії з питань  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку взяла  участь сільський голова Тетяна Котик. На розгляд членів комісії Валентина Мазур, заступник сільського голови, представила Програму підвищення енергоефективності Судилківської сільської ради  на 2017-2021 роки.  Депутати погодили проект, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в Судилківській об’єднаній територіальній громаді, внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік, а також  розглянули заяви громадян щодо надання допомоги.

На засіданні  постійної комісії з питань  житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи розглянули ряд земельних питань.  Депутати погодили проект рішення щодо придбання у комунальну власність Судилківської сільської ради нежитлового приміщення, для проведення культурно-масових заходів у с.Велика Медведівка. Члени комісії також розглянули звернення жителів села Лозичне щодо скасування рішення сільської ради від 30.06.2017 року №18 «Про затвердження Положення про Лозичанську філію  Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

 

//