IMG 20170531 144038

Пленарне засідання десятої сесії сільської ради

 

31 травня 2017 року відбулось пленарне засідання десятої сесії сільської ради, яке провела сільський голова Тетяна Котик. В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто 22 питання, по яких прийняті відповідні рішення.
Зокрема, депутати прийняли рішення про надання сайту Судилківської сільської ради статусу офіційного та внесли зміни до складу тендерного комітету сільської ради. Ряд рішень було прийнято по земельних питаннях.
Перший заступник сільського голови Віталій Бузиль представив на розгляд депутатів питання про оренду майна комунальної власності територіальних громад сіл Судилківської сільської ради, у якому визначається процедура передачі комунального майна в оренду, типовий договір оренди майна та орендні ставки за використання нерухомого майна комунальної власності територіальних громад сіл. Також він поінформував по питаннях створення громадських пасовищ та щодо обліку гідротехнічних споруд.
По блоку фінансових питань інформувала головний бухгалтер сільської ради Олена Лабунець.
Також депутати підтримали звернення до правління АТ «Ощадбанк» щодо недопущення закриття відділення №10022/0117 в с.Судилків Шепетівського району.
У різному сільський голова Тетяна Котик довела до відома депутатів звернення громадськості мікрорайону Судилківського нвк до депутатів сільської ради щодо доцільності проведення реорганізації даного навчального закладу.
IMG 20170531 143951

//