IMG 20180328 152248

Постійні депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії

27 березня 2018 року розпочалась робота депутатів по підготовці до чергової сесії  сільської ради у постійних комісіях.  Так , 27 березня відбулось засідання постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення ( голова комісії А.Кравчук)  та   постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко).

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення депутати розглянули Програму методичного забезпечення діяльності навчальних закладів Судилківської сільської ради на2018-2021 роки та Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку на території Судилківської сільської  ради на 2018-2022 роки.

На засіданні постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи депутати обговорили Правила  утримання домашніх тварин (собак та котів)  на території  Судилківської сільської ради, питання припинення договору оренди, розглянули заяви щодо погодження передачі у власність, оренду земельних ділянок сільського господарського призначення державної власності , що знаходяться за межами населених пунктів сільської ради.  Також члени комісії опрацювали  заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості . Депутати розглянули та погодили затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та технічної документації з подальшою передачею у власність, постійне користування тощо.

28 березня відбулось засідання постійної комісії  з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук) . Участь у засіданні комісії взяла сільський голова Тетяна Котик. Члени бюджетної комісії погодили внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Судилківської сільської ради на 2018 рік, Програми соціально-економічного розвитку сільської ради  та внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.  Депутатами були погоджені угоди між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою,  між Хмельницькою обласною та Судилківською сільською радами.  Традиційно депутати розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги.

На засіданнях усіх комісій було заслухано звіт сільського голови про проведену роботу у 2017 році.

//