IMG 20171213 150725

Постійні депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії

13 грудня  2017 року відбулись засідання постійних комісій сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова комісії А.Криворучко)  та з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії М.Дорощук) . Участь у засіданні комісій взяла сільський голова Тетяна Котик.

На засіданні постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи розглянули питання продажу земельної ділянки Паламарчук Галині Анатоліївні, погодили внесення змін у рішення сільської ради  від 31 травня 2017 року №11, від 20 жовтня 2015 року №6 та від 15 листопада 2017 року №14, про припинення права користування земельною ділянкою. Також члени комісії розглянули заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Депутати розглянули та погодили затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та технічної документації  .

Члени бюджетної комісії погодили внесення змін до переліку об’єктів, які  фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Депутатами була погоджена угода між Судилківською сільською радою та Шепетівською районною радою щодо виділення субвенції на придбання бінокулярного мікроскопа для клініко-діагностичної лабораторії  Шепетівської центральної районної лікарні.  Також члени комісії розглянули звернення депутатів Шепетівської міської ради щодо відшкодування вартості  проїзду автомобільним транспортом окремим(пільговим) категоріям громадян, які проживають на території Судилківської сільської ради.  Проект рішення з цього питання депутати рекомендували внести на розгляд пленарного засідання 17-ої сесії, проте суму не визначали. Також члени комісії запропонували у 2018 році не надавати пільги зі сплати земельному податку нікому. На комісії розглянули проекти рішень з питань присвоєння чергового рангу сільському голові, щодо затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, про внесення змін до структури апарату сільської ради та про внесення змін до сільської ради на 2017 рік. Традиційно депутати розглянули заяви жителів громади щодо надання грошової допомоги.

//