Постійні комісії

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Голова постійної комісії

            Шеренговський Леонід Станіславович – депутат від виборчого округу №5.

Члени постійної комісії:

            Колот Тетяна Леонідівна – депутат від виборчого округу №4.

            Жук Микола Петрович – депутат від виборчого округу № 2.

            Тітор Тетяна Анатоліївна – депутат від виборчого округу № 7.

            Гончарук Олександр Анатолійович – депутат від виборчого округу №8.

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Голова постійної комісії:

            Тихонюк Валентина Дмитрівна – депутат від виборчого округу №2.

Члени постійної комісії:

            Андрощук Людмила Іванівна – депутат від виборчого округу № 7.

            Сніховська Надія Андріївна – депутат від виборчого округу № 6.

            Васильченко Тамара Анатоліївна – депутат від виборчого округу №1.

            Фещин Василь Васильович – депутат від виборчого округу №6.    

            Фещина Інна Василівна – депутат від виборчого округу №7.

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Голова постійної комісії:

             Лінник Юрій Петрович – депутат від виборчого округу №6.

Члени постійної комісії:

            Косовський Іван Миколайович – депутат від виборчого округу № 1.

            Дейнега Василь Васильович – депутат від виборчого округу № 3.

            Чмир Олександр Анатолійович – депутат від виборчого округу № 4.

            Береза Віктор Анатолійович– депутат від виборчого округу № 3.

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії:

            Кордас Леся Олександрівна – депутат від виборчого округу № 5.

Члени постійної комісії:

            Бурячківський Вячеслав Войткович – депутат від виборчого округу № 3.

            Бабкіна Лариса Володимирівна – депутат від виборчого округу №4.

            Кошкіна Наталія Олександрівна – депутат від виборчого округу № 5.

            Туракевич Ірена Володимирівна – депутат від виборчого округу № 8.

//