60699727 1840054542763491 7532176527446769664 n

«Посилка успіху» буде у двох школах громади

16-18 травня 2019 року у Києві зібралися учасники проекту «Посилка успіху». Учасниками цього проекту є два заклади загальної середньої освіти: Судилківська зош I-III ступенівта Полянська гімназія, взяли участь вчителі фізичної культури відповідно Ланова Т.М. та Придачук О.В.

З учителями фізичної культури та тренерами спортивних секцій на проект «Посилка успіху» зустрівся Володимир Кличко. Він надихнув учасників поширювати спорт у своїй громаді та розповів про свою авторську методику подолання викликів «F.A.C.E. the Challenge”.

Чому вирішив її розробити? Розповідає: «Я зрозумів, що хочу поділитись своїм досвідом, адже без цього люди знову й знову повторюватимуть однакові помилки»

Читайте основні 5 кроків челендж менеджменту та застосовуйте у своєму житті. Володимир запевняє, що вони є актуальними незалежно від того, обираєте ви нове хобі чи влаштовуєтесь на роботу.

  1. Яка твоя ціль? Якомога чіткіше сформулюй, чого хочеш.
  2. Які наслідки цілі? Дізнайся, що зміниться після її досягнення у твоєму житті та у сім‘ї, місті, країні і світі.
  3. Як це виглядає? Скористуйся своєю уявою та уяви свою ціль у найменших деталях.
  4. Хто твої союзники? Кажуть, що необхідно добре знати своїх ворогів, але Володимир впевнений, що саме спілкування з союзниками, тими, хто може допомогти тобі у розвитку є надзвичайно цінним ресурсом.
  5. Чи готовий ти проявляти екстремальну любов до своєї цілі? Це означає, що зазнавши поразки одного разу, ти не зупинишся на своєму шляху і обов‘язково зробиш ще, і ще, і ще одну спробу.

 Володимир Кличко, спираючись на свій досвід, переконує: «Навіть, якщо ваша мета не досягається, відкриваються нові двері. Буде інша можливість і завжди доволі непогана».

 Судилківська зош I-III ст. та Полянська гімназія як учасники проекту отримають «Посилку успіху» – набір спортивного інвентарю для заняття спортом дітей та учнівської молоді.

//