Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту—проекту рішення Судилківської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік на території Судилківської сільської ради»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Судилківська сільська  рада повідомляє про оприлюднення з 06.04.2020 року на сайті Судилківської сільської ради  проекту регуляторного акту — проекту рішення Судилківської сільської ради  «Про місцеві податки і збори на 2021 рік на території Судилківської сільської ради», метою якого є ефективне  наповнення місцевого бюджету у 2021 році,  для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 06 травня  2020 року включно.

Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Судилківська сільська  рада, 30430, Хмельницька область, Шепетівський район, с.Судилків , вул. Героїв Майдану, 54.

Електронна пошта сільської ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції: sudilkiv_rada@ukr.net.

Сільський голова                                                         Тетяна КОТИК

 

06.04.2020 року

//