logo1

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту)

Товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕПЕТІВКА ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС» повідомляє про укладення

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання

 У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕПЕТІВКА ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС» (код ЄДРПОУ 39388381) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Судилківської сільської ради https://sudrada.gov.ua/ власник (користувач) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання.

Власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання або звертаються до Товариства з обмеженою відповідальністю «ШЕПЕТІВКА ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на офіційному веб-сайті Судилківської сільської ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання.

ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

//