u rivnomu zberut bdzholyariv na seminar20190314 5440

Правильний захист рослин веде до збереження бджіл!

13 лютого 2020 року на базі Судилківського СБК представники Шепетівського управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно з представниками відділу комунальної власності, ЖКГ, інфраструктури та земельних відносин сільської ради провели нараду суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування с/г культур, щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин з метою зменшення випадків отруєння бджіл.

У ході наради проведено роз’яснювальну роботу стосовно порядку реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.

Крім того, суб’єктів господарювання поінформовано щодо наявності інформпродукту «ГРАНД «ЕКСПЕРТ», що являє собою систему моніторингу процесу хімічної обробки рослин та дозволяє миттєво і безкоштовно оповістити бджолярів про планову обробку рослин засобами захисту. Інформування відбувається у вигляді SMS-повідомлень бджолярам у радіусі 10 км від ділянок, що оброблятимуться.

Інформація про планову хімічну обробку, що вказується аграріями на сайті,  відповідно до законодавства України автоматично дублюється у друкованому вигляді в щоденному «Всеукраїнському бюлетені планових хімічних обробок рослин».

Щоб вчасно отримати наявну інформацію пасічникам необхідно лише пройти реєстрацію на сайті, вказавши та підтвердивши свій номер мобільного телефону в даній програмі за посиланням https://www.grand.expert/

//