Blagodijna Ukrayina Logotyp

Про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020»

       На початку листопада 2020 року Всеукраїнською організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» (https://happymonday.ua/event/konkurs-blagodijna-ukrayina-2020)

      Мета Конкурсу – підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

      Завдання Конкурсу: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. Кінцевий термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

       Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному вебсайті Національного конкурсу: www.blagoukraine.orghttps://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382HOtD, Facebook:Blagodijna Ukraina.

//