9 main

Про заходи до Дня Соборності України

До уваги закладів освіти та культури, підприємств та організацій, які розташовані на території Судилківської сільської ради, всіх не байдужих до долі країни громадян!

На виконання листа Хмельницької обласної державної адміністрації від 15.01.20р № 70/35-30-214/2020 «Про заходи до Дня Соборності України», з метою належного відзначення 22 січня 2020 року 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Україні відбуватиметься загальнонаціональний флешмоб під назвою «Мости єднання», що полягає у поширенні у соціальних мережах фото жителів в національному одязі під хештегом #мости_єднання .

Мета проведення флешмобу – показати всім, що кожен громадяни України не байдужий до нашої держави та підтримує її єдність. Це особливо важливо у важкі часи війни на сході України та інформаційної війни проти нашої держави з боку Росії.
Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії!

Запрошуємо долучитися до флешмобу «Мости єднання»!

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ФЛЕШМОБУ:
– одягнути національний костюм;
– зробити фото або селфі та опублікувати його у Facebook із хештегом #мости_єднання.
Протягом січня 2020 року надіслані фотоматеріали будуть розміщені на офіційному веб-сайті Судилківської сільської ради та у спільноті FB “Судилківська с/р (ОТГ).

//