УВАГА!
27654974 183871572219649 7871204970097508054 n.jpgVelyka
Продовжуються зустрічі з жителями сіл об’єднаної громади

Продовжуються зустрічі з жителями сіл об’єднаної громади

З метою вивчення проблемних питань життєдіяльності громади керівництво сільської ради продовжує зустрічі із жителями сіл. Так у лютому місяці проведені  виїзди у села Новичі, Вовківці, Поляна, Велика Медведівка, Серединці.

У селах Новичі, Вовківці, Велика Медведівка одним із головних питань було питання оптимізації навчальних закладів. На зустрічах були присутні відповідальні працівники сільської ради, представники батьківського комітету, педагогічного колективу та громадськості. У селі Велика Медведівка також була обговорена Програма розвитку села та визначені перспективні напрямки на 2018-2019 роки. 

Питання впорядкування кладовищ турбували жителів села Серединці та Велика Медведівка. Усі, без винятку жителі, переймаються станом доріг державного та комунального значення. На зустрічах піднімалось питання забезпечення водою, а саме ремонт та очищення криниць, проведення водопроводів. Працівники фельдшерського пункту у селі Серединці просили допомогти у вирішенні питання із обігрівом приміщення. Також багато питань стосувались земельних відносин. 

Зустрічі відбувалися в діловій конструктивній обстановці. Більшість питань, які порушувались на них, вирішувались безпосередньо на місці, по деяким – надавались компетентні роз’яснення, а решту – взяті під особистий контроль керівництва сільської ради. Жителі громади заручились підтримкою сільського голови Тетяна Котик у вирішенні нагальних потреб. Також голова громади пообіцяла сприяти ініціативним починанням мешканців задля підвищення якості життя сільського населення.