Informuye

Профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток»

17 лютого 2021 року, з метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, працівниками служби у справах дітей Судилківської сільської ради було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» на території Судилківської громади, зокрема, у селах Рудня-Новенька та Климентовичі.

Під час заходу обстежено 5 сімей, у яких виховується 10 дітей, які перебувають на обліку та контролі служби. З батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил під час карантину, належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, акцентовано увагу щодо дотримання безпечного поводження під час обігріву будинків пічним опаленням та електрообігрівачами.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем і що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш відповідальними, намагаються створити належні умови для проживання, виховання та розвитку дітей.

//