УВАГА!
449444357 460419123374925 1047310280140060655 n

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ» У СЕЛАХ ПОЛЯНА, НОВИЧІ

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї 27 червня 2024 року начальником Служби у справах дітей Судилківської сільської ради Оксаною Федорчук, спеціалістом Служби Вікторією Кузмінською спільно з поліцейським офіцером громади Олегом Навроцьким та старостою сіл Новичі, Поляна, Жолудки, Мальованка Людмилою Охрімець проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» у селі Поляна, Новичі.
У ході рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 3 сімей, в яких виховується 7 дітей, що перебувають на контролі в службі у справах дітей. За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З законними представниками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час та дотримання неповнолітніми техніки безпеки під час літніх канікул, недопущення вживання алкогольних напоїв тощо.
Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.